Güzellik göreceli bir kavramdır. Kimine göre güzel, sadece kaşları güzel olanken, kimine göre sadece saçlarınının dalgalanışını güzelliğin tanımını karşılamaktadır.

Günümüzde insanlar güzel denince sürekli bir kelimenin arkasına sığınıyorlar: “Bakım”. Evet güzellik diyince bakımlı olan herkes güzeldir denebiliyor.

Doğru şekilde yapıldığında bayanlar için;

güzelliği tam olarak karşılayacak hususlardır. Aynı şekilde bir erkekte;

Yeterli derece de erkeği ön plana çıkartacak bakımlardır. Peki bunlarla ilgili tonlarca bilgi dolanmakta, hangisini uygulamalıyız sorusunun cevabı da Bakım Garajı çatısı altında sizleri bekliyor olacak.

Biz sadece laf olsun diye bilgilendirmiyoruz. İyice araştırıyoruz, bilgileri süzüyor en doğrusunu ve yalınını bularak sizlere sunuyoruz. Bu yüzden kategoriler içerisinde 1 veya 2 yazıya rastlayacaksınız. Bu yazılarda genel hatlarıyla dikkat etmeniz gerekenler ve ufak tüyolardan başka bir şeyle karşılaşmayacaksınız.

Sadece laf kalabalığı yapmak için tonlarca kelime veya cümleyi bir araya getirerek sizlere mükemmel uzunlukta doyurucu formüllerle yazılar yazabilirdik. Ancak, bazı formüller bazı ciltlerde istenmeyen tepkimelere yol açmaktadır. Bunun farkında olmayan kesimlerde, hmm bu kürü yapıp uygulayayım denemekten zarar gelmez kafasıyla, cildine zarar veriyor ancak, bunun sebebini başka yerlerde arıyor.

Tabiki doğal kürler, maskeler gibi konularda da bilgilendirmeler yapacağız. Bu bilgilendirmeler için hazırlıkta olduğumuz projemizi yakın zamanda sizlere duyuracağız.

Ancak şimdi ve sonrası için bile, burada verdiğimiz bilgileri uygulamanız sizler için fazlasıyla yeterli olacak. Ekstra ihtiyaç duyulan durumlarda, dermatolog’a başvurmanız yararınıza olacaktır. Veya konular altından bizlere yazarak, ayrıca iletişim sayfamız aracılığıyla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Size seve seve yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın…

Sizden Taleplerimiz

Bakım Garajı‘nın siz değerli kullanıcılarımıza veya gelecek olanlara daha iyi hizmet vermesini istiyorsanız, fikirlerinizi de bizimle paylaşabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın…

Son olarak, sizlerde bilgilerinizi takipçilerle bizim aracılığımızla paylaşmak istiyorsanız, “Bakım Gönder” kısmından bize yazılarınızı gönderebilirsiniz…

Güzellikler Hep Sizi Bulsun 🙂